9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Приватна компанія побудує новий аеропорт у Дніпрі

Олександр Ярославський в рамках приватно-державного партнерства побудує міжнародний аеропорт у Дніпрі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Українські новини.

У Дніпра з’явився шанс отримати сучасний міжнародний аеропорт. Його будівництвом готовий зайнятися Олександр Ярославський, президент і власник групи DCH.

Як відомо, в даний час місто має в своєму розпорядженні чинним аеропортом, який веде свою історію з 1943 р і вимагає модернізації. Термінал знаходиться в приватній власності компанії “Дніпроавіа”, злітно-посадкова смуга в державній.

Раніше Олександр Ярославський вже реалізував подібний проект в Харкові в рамках підготовки інфраструктури Євро-2012. Міжнародний аеропорт “Харків” був повністю перебудований бізнесменом в форматі рівнодолевого приватно-державного партнерства. Сума інвестицій Ярославського склала $ 107 млн. Капіталовкладення DCH були спрямовані на створення відповідного європейським стандартам аеровокзального комплексу, який складається з основного пасажирського терміналу, вантажного терміналу та VIP-терміналу на базі існуючого історичної будівлі середини ХХ ст., А також на облаштування прилеглої території.

Як повідомляється, Олександр Ярославський вже досяг домовленості з місцевою владою Дніпра, зокрема з мером міста Борисом Філатовим. Також він обговорив перспективи реалізації проекту з Ігорем Коломойським, бенефіціаром компанії “Дніпроавіа”.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають