9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Представлено програму розвитку Києва-2019

4 грудня на пленарному засіданні Київради депутати прийняли до розгляду проект програми економічного і соціального розвитку Києва на 2019 рік.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Большой Киев.

Згідно з документом, орієнтовний обсяг капітальних витрат на наступний рік складає 11,971 млрд грн.

Найбільше коштів – 4,9 млрд грн передбачено на транспортну галузь. Зокрема, на будівництво Подільського мостового переходу через Дніпро закладено 630 млн грн, на будівництво метрополітену на Виноградар – 1 млрд грн.

«На реконструкцію Шулявського шляхопроводу передбачено 636,4 млн грн. Також в планах міської влади реставрація Київського фунікулера і реконструкція трамвайної лінії по вулиці Алматинській. У проекті програми на капремонти комунального транспорту передбачено 50 млн грн. Звичайно, ми продовжимо відновлення столичних доріг. Це коштуватиме місту 714,5 млн грн», – зазначив голова комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.

На житлово-комунальне господарство в рамках програми закладено 3,4 млрд грн. Зокрема, передбачається будівництво і реконструкція каналізаційних колекторів на загальну суму 484 млн грн. Також в планах міста модернізація систем теплопостачання вартістю 490 млн грн. Ще 101 млн грн піде на реконструкцію і технічне переоснащення полігону ТПВ №5 в селі Підгірці.

«Міська влада в наступному році планує виділити 150 млн грн на будівництво та реконструкцію житлових будинків для учасників АТО. Така ж сума в загальному запланована на придбання житла для черговиків квартирного обліку та будівництво доступного житла. Капітальні ремонти і заміна ліфтів буде коштувати 120 млн грн. А на капітальні ремонти житлового фонду за програмою співфінансування 70/30 ми заклали 130 млн грн. Також передбачено 500 млн грн на капремонти асфальтового покриття прибудинкової території», – зазначила директор департаменту економіки та інвестицій КМДА Наталія Мельник.

На охорону здоров’я та соціальний захист в програмі на 2019 передбачено 1,54 млрд грн. За ці кошти повинні побудувати центр первинної медико-санітарної допомоги на вул. Вишняковской, 15 і реконструювати ряд лікарень.

На освітню галузь витрати складають 1,3 млрд грн. Майже дві третини цієї суми піде на будівництво і реконструкцію дитячих садків і шкіл. Решта грошей закладена на капітальні ремонти навчальних закладів.

Останні новини:

Зараз читають