9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Представлено дослідження про використання золошлакових матеріалів у дорожньому будівництві

На платформі Комітету екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації в рамках круглого столу, присвяченого використанню золошлакових матеріалів – відходів ТЕС/ТЕЦ в дорожньому будівництві, експертами Асоціації вперше було представлено дослідження “Використання золошлакових продуктів і гірської породи в дорожньому будівництві. Європейський досвід і можливості для України”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що документ допомагає зрозуміти сучасні реалії використання золошлаків в Україні та ЄС, а також містить рекомендації для підвищення рівня їх використання у якості замінників невідновних природних матеріалів і переходу до циркулярної економіки.

“Учасники дискусії прийшли до висновку, що саме держава та її стимулювальна політика повинна стати основним мотиватором і двигуном в підвищенні використання промислових відходів, в тому числі золошлакових матеріалів у вітчизняній економіці”, – йдеться в повідомленні Європейської Бізнес Асоціації.

Також повідомляється, що Європейська Бізнес Асоціація і компанії члени Комітету екології та сталого розвитку виступають за впровадження політики сталого економічного розвитку й європейських принципів в екологічній сфері.

“Стимулювання використання золошлакових матеріалів і гірської породи крім зменшення витрат на матеріали, дозволить поліпшити стан навколишнього середовища: по-перше, внаслідок скорочення обсягів утворення нових відвалів для зберігання промислових відходів. По-друге, через можливе зменшення існуючих відвалів для зберігання промислових відходів і по-третє, внаслідок зменшення обсягів споживання, а в перспективі – видобутку і виробництва піску і щебеню”, – підкреслили в ЄБА.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають