9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Під Івано-Франківськом побудують 12 п’ятиповерхових будинків для переселенців

В Івано-Франківській територіальній громаді виділили приблизно 80 соток землі на будівництво соціального житла для переселенців.

На землі планують збудувати 12 п’ятиповерхівок, повідомив мер міста Руслан Марцінків, передає Промисловий Портал з посиланням на «Суспільне».

Північна екологічна фінансова корпорація (Nordic Environment Finance Corporation, NEFCO) розробляє тендер. Виграє його компанія, яка збудує і передасть це житло на обслуговування місту. Коштом міжнародних партнерів зведуть 12 п’ятиповерхівок на вулиці Автоливмашівській у селі Хриплин. На реалізацію цього проєкту громада отримала від Європейського Союзу майже 10 млн євро.

Він пояснив, що для будівництва обрали земельні ділянки у Хриплині, бо там є прокладені всі комунікації. Квартири будуть однокімнатні та матимуть окремі санвузли. Крім того, садки й школи Хриплина на сьогодні не заповнені.

Відстань від Хриплина до Івано-Франківська 9,5 км – приблизно 25 хвилин на автомобілі. У селі станом на 2001 рік жило майже дві тисячі осіб.

Останні новини:

Зараз читають