9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Петиція інвесторів “Укрбуду” набрала понад 25 тисяч підписів: люди чекають відповіді президента

Петиція інвесторів “Укрбуду” №22/093638-ЕП від 21 квітня, розміщена на сайті президента, набрала 25 тис. голосів. Це означає, що на неї буде офіційна відповідь глави держави Володимира Зеленського.

Інвестори житлових комплексів “Укрбуду”, недобудованих у зв’язку з проблемами забудовника і знаходяться на стадії переходу на баланс будівельної компанії “Київміськбуд”, просять допомогти зняти штучні обмеження з боку чиновників Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ), Київської міськдержадміністрації, Київради та Міноборони України.

Президенту нагадують, що він особисто долучився до вирішення проблем понад 40 тис. членів сімей інвесторів. А також дав публічну обіцянку, що всі проблемні комплекси “Укрбуду” будуть добудовані “Київміськбудом”.

“На жаль, на момент подачі цього звернення можна відзначити майже повну відсутність прогресу у відновленні будівництва об’єктів будівництва — ЖК “Укрбуд”, адже з 23 об’єктів “Київміськбуд” прийняв тільки 5 (практично добудованих) житлових комплексів і фактично припинив прийняття інших об’єктів, мотивуючи це відсутністю підтримки з боку органів державної влади. зокрема, ДАБІ (відмова у введенні в експлуатацію ЖК), КМДА і Київрада (відмова у скасуванні пайових внесків і затягування розгляду ряду питань), Міноборони (відмова перепідписувати договори)”, – сказано в петиції.

“Хочемо підкреслити, що наше звернення не стосується питання фінансування будівництва ЖК “Укрбуд”. Ми зіткнулися з бюрократичними зловживаннями владою чиновниками з метою затягування процесу відновлення будівництва ЖК “Укрбуд” і свавільним ігноруванням рішення президента України. У нинішній складний для України час як ніколи важливо захистити інвестиції простих громадян України і унеможливити спад у будівельній галузі, яка є вкрай важливою і показовою для загального економічного стану України”, – йдеться в петиції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають