9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Перші дві нові концесійні дороги з’являться на заході України

У Міністерстві інфраструктури розповіли про етапи розробки проєктів та будівництва перших платних доріг в Україні.

Про це повідомила заступник міністра інфраструктури України Ганна Юрченко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Вона підкреслила, що мова йде виключно про будівництво нових концесійних доріг, які будуть дублювати існуючі безкоштовні маршрути.

Заступник міністра зазначила, що в Україні не так багато маршрутів, де можна було б збудувати концесійні дороги й вони окупилися б.

“Укравтодор” доручив дві приватні ініціативи з підготовки нових концесійних проєктів. Це класика жанру, коли автомобільна дорога в чистому полі. Вона, швидше за все, буде платна. Перша – це маршрут Краковець-Львів-Броди-Рівне (ініційований компанією “Автомагістраль-Південь”). Це понад 200 км абсолютно нового будівництва. Це альтернативна дорога трасі Київ-Чоп та дороги М-10 Львів-Краковець. Це нова дорога, яка буде періодично перетинати шляхом розв’язок існуючу дорогу. Чому вона? Тому що, доїжджаючи до Рівного, і після Рівного у нас то перша категорія (чотирьохсмугова), то друга”, – розповіла Юрченко.

Львів-Краковець – це перша черга будівництва концесійної дороги Краковець-Львів-Броди-Рівне. Друга і третя – Львів-Броди та Броди-Рівне.

“Це три логічних шматочки, які можна запускати та вводити в експлуатацію окремо”, – пояснила чиновниця.

Друга приватна ініціатива від компанії Onur – траса Стрий-Мукачево.

“Через рельєф, перевали і забудови – технічно неможливо розширити існуючу автомобільну дорогу зі Львова до Мукачева до 4-х смуг. Тому ми розглядаємо варіант будівництва нової автодороги, яка пройде трохи східніше, ніж існуюча дорога Київ-Чоп. Якщо зараз зі Львова в Закарпатті ми зазвичай доїжджаємо за 2,5 години (а взимку довше), то нова дорога повинна скоротити час у дорозі у 2,5 раза”, – розповіла Юрченко.

Чиновниця наголосила, що обидва проєкти ініційовані приватними компаніями, які зараз займаються розробкою ТЕО. За оцінками МІУ, ТЕО по автодорозі Краковець-Львів-Броди-Рівне буде готове до кінця 2021 року. По дорозі Стрий-Мукачево – пізніше.

За словами Юрченка, після розробки ТЕО, рішення про доцільність кожного проєкту буде прийматися органом управління, в такому випадку – “Укравтодором”, потім узгоджуватися Мінекономрозвитку і Міністерством фінансів.

“Перший проєкт концесійної дороги може бути запущений у 2023 році”, – підсумувала Юрченко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають