9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Оголошено тендер на добудову автомобільної частини Дарницького мосту

Регіональна філія “Південно-Західна залізниця” АТ “Укрзалізниця” оголосила тендер на проведення будівельних робіт на Дарницькому залізнично-автомобільному мосту через річку Дніпро у Києві.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Дарницький міст – це ще одна невтішна сторінка в історії української інфраструктури. 10 років цей об’єкт знаходився в замороженому статусі. Нагадаю, що більшість довгобудів в нашій країні виникають з двох причин: перша – це системна корупція, а друга – небажання і нездатність взаємодіяти між собою різних органів влади”, – підкреслив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Відзначається, що кінцевий термін подачі пропозицій – 11 липень 2021 року.

“Першочергове завдання – отримати якісний результат без зайвих ризиків. Тому ми будемо залучати на об’єкт незалежний технагляд”, – додав Кубраков.

Нагадаємо, що 3 березня 2021 року “Укравтодор” і “Укрзалізниця” підписали меморандум про добудову Дарницького залізнично-автомобільного мосту в Києві. Зазначалося, що міст залишається на балансі “Укрзалізниці” і отримує повну управлінську та операційну допомогу з боку “Укравтодору” для оперативного та якісного завершення будівництва.

“Роботи почнуться влітку. Всі роботи будуть завершені до кінця 2021 року”, – сказав тоді присутній при підписанні меморандуму заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

blank

Дарницький міст будували протягом семи років – з 2004 по 2011 рік. Міст частково введений в експлуатацію, з 2010-2011 років відкрито рух для залізничного транспорту, а також з’їзди та заїзди автомобільної частини мосту на правому березі. На лівому березі міст переходить в Дарницьке шосе, саме там планувалося побудувати з’їзди/заїзди на Дніпровську набережну.

Будівництво мосту було припинено на невизначений термін. Вже понад 10 років він має статус “довгобуду”.

Станом на кінець лютого 2018 року рівень готовності мосту складав 82,4%. Тоді вартість завершення будівництва автомобільної складової мосту оцінювалася в 1,15 млрд гривень.

Останні новини:

Зараз читають