9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Оголошено тендер на будівництво мосту через Дністер на кордоні з Молдовою

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області оголосила тендер на будівництво мосту через річку Дністер на українсько-молдовському кордоні в районі населених пунктів Ямпіль та Косеуць.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з інформацією в системі державних закупівель ProZorro, очікувана вартість робіт становить 3,4 мільярда гривень. За умовами тендеру, завершити будівництво мостового переходу компанія-підрядник повинна до кінця 2022 року.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 31 травня, аукціон відбудеться 6 червня.

Підрядник, який переможе в тендері, буде займатися виготовленням проєктної документації та будівельними роботами. Ця модель дозволить заощадити час і здешевити реалізацію проєкту в цілому.

Міст через Дністер передбачатиме будівництво двох підходів (1,6 км з боку території України та 5 км з молдавської сторони).

“Зараз сполучення між двома європейськими країнами в регіоні забезпечується поромною переправою. Однак вона давно не відповідає вимогам часу і реальним потребам жителів держав. Будівництво мосту – стратегічний пріоритет. Паралельно з цим оновлюємо 137,5 км маршруту – мова йде про найбільш проблемні для проїзду ділянки. Тобто вже до кінця року шлях до кордону буде комфортним для проїзду”, – заявив глава “Укравтодору” Олександр Курбаков.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають