9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Об’їзну дорогу Львова планують розширити та побудувати нові розв’язки

Для розвантаження доріг Львова від надмірного автотрафіку планується реконструювати Львівську об’їзну дорогу на ділянках західного обходу міста та частини траси М-06 Київ-Чоп.

Про це повідомляється на сторінці місцевої Служби автошляхів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Для обговорення нюансів проєкту експерти служби провели зустріч із представниками Львівської, Солонківської, Стрільниківської та Зимноводівської об’єднаних територіальних громад.

“Є взаєморозуміння серед керівників області та об’єднаних територіальних громад щодо необхідності розширення кільцевої дороги міста Львова. Адже закупореність цієї дороги – проблема не лише місцевих, а й гостей Львівщини. У годину пік на цій дорозі в пробках можна простояти чимало часу. А це, на своєю чергою, сприяє зниженню безпеки дорожнього руху. Відпрацьовані гази автотранспорту істотно впливають на екологію регіону, а про комфорт взагалі не варто говорити”, – наведено у повідомленні слова керівника Служби автомобільних доріг у Львівській області Олега Берези.

Зазначається також, що наразі вже готова необхідна проєктна документація для реконструкції Західного обходу Львова від с. Рясне-Руська до Холодноводки км 0+000 – км 6+000. Продовжується експертиза проєкту.

Крім того, розпочалися процедури з підготовки до викупу та вилучення земель.

“Активно проводимо відповідні роботи із Зимноводівською ОТГ та очікуємо найближчими днями активного сприяння з боку Львова в частині селища Рудно та с. Рясне-Руська Львівської ОТГ”, – зазначено у повідомленні.

Дорогу мають призвести до стандартів категорії 1-Б із транспортними розв’язками на різних рівнях.

Останні новини:

Зараз читають