9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Обсяги будівництва в Україні зросли на 23%

Зростання обсягів виконаних будівельних робіт за 9 місяців поточного року становило 23,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року

Як відзначили в Кабміні, це є одним з підтверджень загального зростання економіки та зростання внутрішнього попиту на широкий спектр робіт. Зростання відбулося по всіх сегментах будівництва – від виробництва будівельних матеріалів до здачі в експлуатацію приміщень та інженерних споруд.

Передає finance.ua, з посиланням на дані Держстату.

За даними Держстату, будівництво житлових будинків за 9 місяців зросло на 13%, нежитлових – на 27,2%. При цьому будівництво інженерних споруд зросло майже на третину – 28,6%.

Тренд зростання обсягів будівництва, заданий на початку цього року, спостерігається протягом усіх 9 місяців. У грошовому еквіваленті загальний обсяг робіт становить 63,5 млрд грн.

Проте в НБУ вважають, що зростання кількості новобудов, відкладена пропозиція на ринку житла та обмежений попит несуть загрозу підвищення фінансових ризиків для забудовників. Таким чином, регулятор стверджує про наявність “мильної бульбашки” на ринку української нерухомості.

Останні новини:

Зараз читають