9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Новий міст у Кременчуці збудує турецька компанія

Відбувся аукціон із закупівлі робіт з будівництва Кременчуцького вантового моста. Переможцем торгів стала турецька компанія Dogus Insaat Ve Ticaret A.S. з ціновою пропозицією 11 млрд 248 млн 800 тис. грн.

Економія на тендері склала 1,27 млрд грн. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Тепер у визначений законодавством термін буде оголошено про переможця закупівлі та підписано відповідний договір.

“Кременчуцький міст повинен стати показовим проєктом. Він враховує як сучасні світові підходи до проєктування, будівництва, так і потреби вітчизняних виробників — адже 95% матеріалів будуть українські”, – прокоментував результат аукціону глава “Укравтодору” Олександр Кубрак.

Згідно ТЕО, новий міст буде вантових і матиме 4 смуги руху — по дві в кожному напрямку. На правому березі Дніпра він буде з’єднуватися з дорогою Н-08, на лівому — з нинішньою вулично-дорожньою мережею Кременчука. У цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок в різних рівнях. Загальна довжина споруд складе понад 3 км.

Довжина безпосередньо моста (разом з підходами) складе 1,7 км. Як повідомлялося раніше, будівельні роботи мають намір почати у 2021 році, а завершити їх — за 3 роки.

blank

Тендер був оголошений за схемою design-build, що означає, що відповідальною за розробку проєктної документації та виконавцем робіт з будівництва моста буде одна і та ж компанія.

Зараз єдиний діючий міст у Кременчуці — Крюківський. Він знаходиться в аварійному стані. При цьому, через нього проходять дві важливі для регіону державні дороги Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя та М-22 Полтава — Олександрія. Найближчі до міста автодорожні мости, які відповідають умовам сучасного руху, знаходяться в радіусі 500 км.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають