9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Липня, 2021

Новозбудований стаціонарний табір «Широкий Лан» прийняв першу бригаду (фото)

 • Стаціонарний табір на 235 Міжвидовому центрі підготовки військових частин та підрозділів «Широкий Лан» прийняв першу бригаду.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Першим на бойове злагодження прибула 57-ма окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка.

  Особовий склад, замість звичних наметів у степу неподалік Миколаєва, нарешті розмістився у стаціонарних казармах.

  Стаціонарний бригадний табір на полігоні «Широкий Лан» Фото: Тарас Чмут

  Тут їх збудовано одинадцять – 10 для розміщення чоловіків та одна, кубрикового типу, для жінок-військовослужбовців. Складається з 12 кімнат — по 4 особи в кожній і 12 кімнат — по 6 дівчат.

  У казармах обох типів є приміщення інформаційного центру, кімната побутового обслуговування з прасками та прасувальними дошками, душові.

  Для харчування особового складу побудована їдальня, яка здатна за півтори години прийняти до 2500 осіб.

  На території стаціонарного бригадного табору також є стройовий плац та спортивний комплекс, їх звели найпершими наприкінці 2018 року, військовослужбовці 36-го шляхо-відновлювального полку Державної спеціальної служби транспорту.

  Стаціонарний бригадний табір на полігоні «Широкий Лан» Фото: Тарас Чмут

  По завершенню зведення буде розпочато будівництво другої черги – автопарк, склади, комплекси відпочинку та розваг для особового складу.

  З весни 2020 року, добудову всього стаціонарного бригадного табору на 235-у міжвідомчому центрі підготовки військових частин та підрозділів, теж передали ДССТ.

  Стаціонарний бригадний табір на полігоні «Широкий Лан» Фото: Тарас Чмут

  Попередні будівники вирвали зі стін електропроводку, залишили на відкритих ділянках будматеріали, які вимокли під дощем, також у каналізаційний колодязь було вилито «міксер» бетону, водопровідні труби були задуті монтажною піною.

  Будівництвом 11 казарм займалась 1 окрема бригада ДССТ, іншими об’єктами, а також інженерними мережами та благоустроєм території – 194 понтонно-мостовий полк та 36-й шляхо-відновлювальний полк.

  Стартувало будівництво бригадного табору у 2017 році, коли за відкритим тендером між цивільними підрядними організаціями перемогла ТОВ «РІСТ», з яким згодом Міністерство оборони України розірвало договори через зрив термінів здачі об’єктів.

  Восени 2018-го на майданчик зайшов нова будівельна компанія відновила будівництво, але станом на початок 2020 року об’єкт так і не був зданий в експлуатацію.

  Можливість залучення Державної спеціальної служби транспорту до будівництва та реконструкції Міністерства оборони стало можливим після передачі Служби з підпорядкування Міністерства інфраструктури до Міноборони України у 2017 році.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Комплексом протикорабельних ракет «Нептун» зацікавилися три іноземні країни

  У вітчизняному ракетному протикорабельному комплексі РК-360МЦ «Нептун» зацікавлені три країни.Про це в інтерв’ю для «Новинарня»...

  Китайська компанія хоче інвестувати у виробництво електрокарів в Україні

  Один з китайських виробників електромобілів планує розташувати своє виробництво в Україні.Про це розповів генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і...

  «Артем» провів випробування боєприпасів калібру 155-мм (фото)

  ДАХК «Артем», який входить до складу ДК «Укроборонпром» випробував власний боєприпас калібру 155 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Промислове виробництво в Україні зросло на 2,1%

  За січень-червень 2021 року обсяги промислового виробництва в Україні зросли на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у небо після тривалої перерви.

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.Про це...

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  Річкові вантажоперевезення Дніпром за перше півріччя зросли на 64%

  Річкою Дніпро за перше півріччя 2021 року було перевезено 5,4 мільйона тонн вантажів, що на 63,9% або...

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної...

  У Запорізькій області побудували новий стадіон (фото)

  У Запорізькій області в селищі Комишуваха з початку року розпочав роботу новий спортивний стадіон.

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у...