9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Нові ремонти автошляхів з 2022 року будуть тільки капітальними

Нові ремонти автошляхів в Україні з 2022 року будуть лише капітальними, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков на конгресі “Дороги майбутнього” Національної асоціації шляховиків України (НАДУ) у Києві.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“З 2022 року не буде поточного та середнього ремонту. Залишаться лише перехідні проєкти”, – сказав міністр.

Кубраков пояснив, що під перехідними проєктами маються на увазі проєкти поточного та середнього ремонту, започатковані раніше – до 2022 року.

Директор ДП “ДерждорНДІ” Артем Безуглий пояснив, що у Державних будівельних нормах (ДБН) поняття поточного та середнього ремонту “ніхто не скасовує”, однак у ДСТУ з нового року воно буде виключено.

Водночас він визнав, що якщо документи на поточні та середні ремонти не проходили через Держінспекцію архітектури та містобудування, то до капітальних ремонтів, які будуть після 1 січня, вимоги підвищені.

Учасники ринку на конгресі заявили, що останніми роками середні ремонти за своєю складністю та якістю вже впритул наблизилися до капітальних. Основні побоювання у них спричиняє ризик затягування погодження держорганами документів у зв’язку з новими змінами на ринку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають