9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

“Нова Пошта” розпочала будівництво логістичного депо у Білій Церкві

У індустріальному парку “Біла Церква”, власником якого є компанія UFuture, розпочалося будівництво нового логістичного автоматизованого депо кур’єрської доставки вантажів компанії “Нова Пошта”. Загальна площа приміщень складатиме понад 3900 кв. метрів, а вартість об’єкта перевищить $5 млн. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на БІЗНЕС 

Інвестиційним проєктом передбачено створення інноваційного термінала, до складу якого увійде відділення по роботі з клієнтами, офісні та соціальні приміщення, а також об’єкти інфраструктури. Двоповерхова будівля логістичного депо матиме автономне опалення, централізовану систему вентиляції та кондиціонування повітря. Потужність депо становитиме 2,8 тис. посилок на годину, а на об’єкті працюватиме до 50 людей. Введення в експлуатацію заплановано на осінь 2020-го
року.

Я пишаюся тим, що відома кожному українцю компанія “Нова Пошта” обрала для масштабування саме наш Індустріальний парк “Біла Церква”. По суті, сьогодні індустріальні парки — це не тільки вигідна локація для створення інноваційного виробництва, але й інвестиційна няня для вітчизняного виробника та інвестора, — говорить засновник UFuture Василь Хмельницький.

Інвестиційний проєкт передбачає створення інноваційного терміналу, до якого увійде відділення Потужність депо — 2,8 тис. посилок на годину, на об’єкті буде працювати до 50 людей”, — розповідає Володимир Поперешнюк, співвласник “Нова Пошта”.

Метою Індустріального парку “Біла Церква” є розвиток сучасного промислового виробництва в Україні. Парк пропонує землі промислового призначення зі всією інженерною інфраструктурою та готові сучасні виробничі, логістичні і складські приміщення для оренди або купівлі. Загальна територія Індустріального парку “Біла Церква” становить понад 70 га.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають