9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

“Нова Пошта” побудує сортувальний термінал біля аеропорту Бориспіль за 1 млрд грн

Група компаній “Нова Пошта” інвестує 1 млрд грн в будівництво сортувального термінала біля міжнародного аеропорту Бориспіль, повідомив СЕО компанії Олександр Бульба.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми доставляємо клієнтам сотні мільйонів посилок в рік. Щоб вони завжди отримували відправлення швидко, “Нова Пошта “інвестує в сортувальну інфраструктуру. Термінал біля аеропорту Бориспіль з’єднає передові технології світової поштової логістики і зможе сортувати до 100 тисяч посилок в годину”, – сказав він.

За словами Бульби, загальна площа терміналу складе 35 тис. кв. м. Там буде розташована сортувальна станція “Нова Пошта Глобал” для міжнародних відправлень, внутрішній фулфілмент, посилковий і вантажний корпуси з високим рівнем автоматизації та роботизації.

Термінал також буде оснащений злітно-посадковою смугою для безпілотних літальних апаратів.

Для сортування посилок будуть використовуватися шість триповерхових автоматизованих ліній від нідерландської компанії Vanderlande і литовської компанії Equinox. На останніх буде сортуватися невеликий вантаж до 2 кг. Завдяки спеціальній технології автоматичного викладання посилок на конвеєр сортування дрібного вантажу відбуватиметься без використання людської праці.

Бульба додав, що додатково на терміналі буде впроваджено технологію відеоаналізу, яка максимально чітко буде розпізнавати посилки з пошкодженим маркуванням. Це допоможе поліпшити якість і цілісність доставки клієнтам.

У вантажному терміналі будуть діяти візки-роботи для транспортування вантажу по терміналу. Вони вже використовуються в терміналах у Львові, Києві, Харкові та Дніпрі.

У терміналі одночасно зможуть розвантажуватися і завантажуватися 220 автомобілів, які стануть частиною ланцюжка естафетної логістики. Для зниження викидів CO2 буде імплементована система “розумного” завантаження контейнерів посилками Smart pack.

Як повідомив СЕО “Нової поштою”, на терміналі буде створено 300 робочих місць. Для працівників передбачене розвезення, харчування, а також медична страховка. Крім того, для запобігання поширенню вірусних захворювань буде встановлено спеціальне обладнання – камери моніторингу температури та фізичного стану працівників на вході й виході.

Будівництво буде проходити в три етапи. Першу чергу планується запустити до кінця 2022 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають