9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Нова Армія: До кінця 2018 року для контрактників Збройних сил України збудують 122 гуртожитки (фото)

До кінця поточного року планується завершити будівництво 122 казарм поліпшеного планування для військовослужбовців-контрактників.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Укрінформ.

Ще 62 казарми буде збудовано у першому кварталі 2019 року.

Про це заявив під час брифінгу у прес-центрі МОУ заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України полковник Олександр Чергінець.

“Загалом до кінця цього року Міноборони заплановано завершити будівництво 122 об’єктів, решту 62 об’єкти заплановано ввести в експлуатацію у першому півріччі 2019 року”, – сказав він.

Чергінець нагадав, що заплановано будівництво 184 казарм поліпшеного планування для контрактників. На реалізацію проекту МОУ цьогоріч передбачено 2,6 млрд грн – на будівництво гуртожитків та підключення їх до інженерних мереж.

“Наразі замовниками будівництв проведені процедури торгів по 182-ох із 184 об’єктів… За  результатами процедур закупівель з підрядними організаціями укладено 166 договорів на виконання робіт. На цей час на 150 об’єктах виконано перший етап будівництва – виконання земляних робіт, облаштування фундаментів, облаштування підлоги на відмітці ноль. По 8 об’єктах також завершено роботи другого етапу будівництва – облаштування стін першого поверху та його перекриття”, – поінформував Чергінець.

Перші гуртожитки для контрактників почали будувати у квітні 2018 року. Початковим майданчиком стала військова частина у місті Броди, Львівської області.

Останні новини:

Зараз читають