9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Німецький фонд побудував в Україні вісім дитячих будинків сімейного типу

Німецький фонд «Міст у життя» вже багато років співпрацює з Всеукраїнським Союзом Церков Євангельських Християн Баптистів (ВСЦ ЄХБ). Спільно з помісними церквами та Центром християнського життя України німецькі віряни будують дитячі будинки сімейного типу.

Передає Промисловий Портал з посиланням на “Слово про слово“.

Попри повномасштабну війну, торік побудували ще вісім будинків. У Бузівці (Черкаська область), Горохові (Волинь), Южному (Дніпропетровська область) і Новополі (Житомирська область) додалося по два будинки для родин, які приймають дітей-сиріт. Тепер таких будинків у церквах братства вже 110.

«Це особливе благословення для нас і можливість проявляти щоденну турботу про сироту. Ми вдячні нашим партнерам із Німеччини і просимо Бога благословити їхнє служіння, щоб надалі розширювати цю співпрацю», − зазначено на сайті спілки.

За останній рік зросла потреба в увазі до тих, хто опинився без батьківського піклування. За даними Міністерства соціальної політики, станом на 1 жовтня 2022 року, за місяці великої війни без батьківського піклування залишилися понад 4 тисячі дітей. 250 із них стали сиротами через бойові дії. Їхні батьки загинули або зникли безвісти.

Німецький фонд «Міст у життя» планує продовжувати служіння для дітей України. Через Дитячі будинки сімейного типу діти-сироти та прирівняні до них отримують необхідну любов і піклування від прийомних батьків, отримують захист, забезпечення, можливості для навчання, відпочинку, та мають змогу розвивати свої таланти й долучатися до християнських цінностей, на яких слід будувати життя.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають