9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

Нібулон збудує паливозаправний пункт на Луганщині

«Нібулон» розпочав будівництво вже другого паливозаправного пункту для власного користування і забезпечення потреб у нафтопродуктах. Нова станція розташовуватиметься на території філії «Сватівська», що на Луганщині.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

До зведення комплексу генеральний підрядник ТОВ «Петрометал Україна» приступив одразу після отримання компанією всіх необхідних дозвільних документів від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Об’єкт буде оснащено чотирма місткостями по 75 куб. м, таким чином, загальний об’єм одночасного зберігання пального на підприємстві становитиме 300 куб. м; зливною залізничною естакадою з можливістю одночасного зливу двох залізничних цистерн; паливозаправною колонкою для автотранспорту; острівцем наливу в автоцистерни.

Наразі на будівельному майданчику у Сватове в розпалі земельні роботи, зокрема розробка ґрунту котловану для монтажу чотирьох підземних резервуарів, демонтування залізобетонного покриття під відстійник, а також армування фундаментної плити під горизонтальні підземні резервуари. Завершення будівництва паливозаправного пункту і введення його в експлуатацію заплановано на квітень цього року.

Зважаючи на постійно наростаючі потреби компанії в забезпеченні нафтопродуктами, керівництво прийняло рішення щодо будівництва трьох паливозаправних пунктів для власного користування у Кременчуці (Полтавська обл.), Сватове (Луганська обл.) і Хмільнику (Вінницька обл.). У липні 2018 року «Нібулон» ввів в експлуатацію перший такий пункт на території філії «Кременчуцька», завдяки якому вдвічі скорочуються терміни доставлення нафтопродуктів (з чотирьох до двох днів) на філії ТОВ СП «Нібулон» східного регіону, зокрема в Луганській та Харківській областях, а також вдвічі зменшуються логістичні витрати, що дає можливість зекономити до 250 тис. грн на місяць. Окрім того, компанія наразі бункерує буксири безпосередньо на філії «Кременчуцька», що не тільки зменшує час на доставлення пального, а й значно здешевлює пальне коштом відсутності логістичної складової.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають