9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Нібулон завершує будівництво 21-го перевантажувального термінала (фото)

Компанія “Нібулон” майже завершила будівництво перевантажувального термінала в Тернівці Запорізької області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine News.

Так, станом на сьогодні підрядними організаціями майже повністю змонтовано 6 з 12 великих металевих місткостей для зберігання зерна. Решта місткостей знаходяться в активній фазі збору й зовсім скоро зрівняються з готовими об’єктами. Добігають кінця оздоблювальні роботи в пожежному депо і механічних майстернях. Завершено будівництво адміністративно-лабораторного корпуса, їдальні, диспетчерської та вагового комплексу. Активно йдуть роботи й з благоустрою території, проводяться днопоглиблювальні роботи лівої притоки Дніпра – річки Плоска Осокорівка – для забезпечення водного підходу до вантажного причалу перевантажувального термінала. Вже днопоглиблена ділянка в 1,6 км із запланованих близько 2 км.

Термінал в Тернівці вже 21-й перевантажувальний термінал компанії в Україні та 3-тій в Запорізькій області. Термінал скоротить витрати аграріїв регіону на транспортування продукції, зменшить навантаження на автошляхи, забезпечить робочими місцями близько 120 осіб, а також щорічно буде поповнювати місцевий бюджет на суму понад 5 млн грн. Інвестиції у будівництво річкового перевантажувального термінала склали $23 млн.

ТОВ «Сільськогосподарське підприємство (СП) «Нібулон» (засноване в 1991 році) – один з найбільших операторів зернового ринку України. Має елеваторні потужності загальною місткістю понад 1,7 млн тонн і власний перевантажувальний термінал у Миколаївському морському порту. Компанія у 2016-2017 маркетинговому році експортувала 4,65 млн тонн зернових (у 2015-2016 – 4,66 млн тонн). Має перевантажувальні термінали в Житомирській, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Херсонській, Хмельницькій та Черкаській області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають