9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 20 Червня, 2021

“Нібулон” побудує нові паливозаправні пункти на території власних підприємств

 • «Нібулон» планує збудувати три паливозаправні пункти на території філій компанії для оптимізації перевезень вантажів.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Корпорація “Нібулон”.

  Керівництвом компанії було прийнято рішення щодо будівництва в 2018 році трьох паливозаправних пунктів для власного користування на території філій «Кременчуцька» (Полтавська обл.), «Сватівська» (Луганська обл.), а також у м. Хмільник (Вінницька обл.).

  На сьогодні «НІБУЛОН» – це багатопрофільна компанія, що займається не тільки виробництвом сільськогосподарської продукції та її експортуванням, будівництвом елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів, але й суднобудуванням, розвитком судноплавства, і логістики в Україні зокрема.

  Так, з 2012 р. компанія «НІБУЛОН» провадить політику скорочення логістичних витрат на доставку зернової продукції найдешевшим шляхом від сільгосптоваровиробника або місць зберігання до порту. З метою покращення логістики компанія будує повністю автоматизовані елеваторні комплекси, максимально наближені до сільгосптоваровиробників, сучасний вантажний флот для транспортування зерна внутрішніми водними шляхами, виконує днопоглиблювальні роботи на річках, тим самим впроваджуючи в життя принцип оптимального співвідношення вартості та строків доставки зернової продукції.

  Наразі  кількість вантажного та пасажирського флоту судноплавної компанії «НІБУЛОН» становить 67 судна, з яких 21 судно необхідно постійно бункерувати паливом. Зважаючи на збільшення одиниць флоту та переорієнтування своїх вантажів на водний транспорт, а відповідно, і зростання об’єму закупівлі дизельного палива, для забезпечення власних потреб у нафтопродуктах, з 2015 р. ТОВ СП «НІБУЛОН» підписало контракт на постачання дизельного палива з заводу, що розташоване в Республіці Литва та належить PNK ORLEN.

  Це стало першим кроком на шляху зменшення собівартості власної продукції, забезпечення якісним пальним та уникнення несприятливих наслідків, викликаних коливанням на валютному ринку. З того часу «НІБУЛОН», задля забезпечення всіх видів транспорту компанії паливом та уникнення простоїв через несвоєчасну доставку, самостійно імпортує і доставляє паливо до кінцевого споживача: філій, буксирного флоту, вантажного автотранспорту.

  Однак, зважаючи на постійно зростаючі потреби підприємства в забезпеченні нафтопродуктами, виникла потреба в додаткових потужностях для їх зберігання. Тому керівництвом компанії було прийнято рішення щодо будівництва в 2018 р. трьох паливозаправних пунктів для власного користування на території філій «Кременчуцька» (Полтавська обл.), «Сватівська» (Луганська обл.), а також у м. Хмільник (Вінницька обл.), де також є виробничий підрозділ компанії. Таке розташування є не випадковим, а зумовлено логістикою перевезень та  специфікою діяльності підприємства, адже якнайкраще забезпечить потребу регіонів у нафтопродуктах та скоротить логістичні витрати. Окрім того, за рахунок скорочення плеча  доставки пального вивільниться автотранспорт, який може бути залучений для надання інших послуг.

  Також скорочення витрат на транспортування палива надасть змогу підвищити конкурентні переваги ТОВ СП «НІБУЛОН» у регіоні і зменшить собівартість доставки та вирощування продукції.

  Технологічне проектування паливозаправних пунктів виконується з орієнтацією на прогресивний централізований спосіб постачання нафтопродукту з забезпеченням збереження якості і кількості, з максимальним впровадженням нової техніки і технології, використанням автоматики, контролю і управління технологічними операціями і механізації трудомістких процесів у цілях підвищення надійності та економічності експлуатації, зниження пожежної небезпечності паливозаправного пункту при одночасному зменшенні трудовитрат.

  Окрім того, з метою запобігання шкідливих викидів в атмосферу на паливозаправних  пунктах компанії буде встановлено сучасне екологічно безпечне технологічне обладнання, резервуари з дихальними клапанами, що, у свою чергу, оснащені вогневими запобіжниками. А щоб нафтопродукти жодним чином не потрапляли в ґрунт, поверхневі та підземні води, проммайданчики будуть облаштовані твердим покриттям, яке до того ж не створює іскор, та з допомогою очисних споруд проводитиметься очистка поверхневих стоків.

  На паливозаправних пунктах також використовуватимуться  спеціальні зливо-наливні пристрої, виготовлені з матеріалів, які виключають іскроутворення при ударі, а всі проектні рішення відповідатимуть вимогам «Правил пожежної безпеки в Україні».

  Таким чином, будівництво паливозаправних пунктів – це не лише надійний і ефективний підхід до безперебійного забезпечення власних потреб якісним пальним, оптимізація  перевезень вантажів як водним, так і автомобільним транспортом, а й зменшення логістичних витрат та впливу на навколишнє середовище.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Гелікоптери Збройних сил України модернізують для використання ракет “повітря-повітря”

  Незабаром армійська авіація Збройних сил України може отримати оновлені гвинтокрилі машини, які будуть здатні успішно вести бойові...

  Україні затвердила Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

  Рада національної безпеки та оборони на засіданні розглянула та затвердила Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.Про це секретар РНБО...

  “Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

  Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ "Укрзалізниця" планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ 24 залізничних вокзалів.

  На трасі Н-31 Дніпро-Решетилівка продовжують масштабне будівництво нового шляхопроводу через залізницю (фото)

  На Полтавщині, в рамках будівництва траси Н-31 Дніпро-Решетилівка, мостовики працюють над зведенням нового шляхопроводу через залізницю в с. Бутенки.

  Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів берегової охорони

  Керівники Морської охорони ДПСУ та Берегової охорони Туреччини на спільній зустрічі домовилися про продовження та посилення співпраці у Чорному морі.

  Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

  В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.Про це розказали у сюжеті Факти ICTV, передає Національний Промисловий...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.Про нові...

  Авіакомпанія “Мотор Січ” отримає в лізинг два літаки Ан-140

  Державний концерн Укроборонпром планує підписати з авіакомпанією "Мотор Січ" договір про завершення будівництва і передачі в лізинг двох літаків Ан-140 до кінця...

  Зараз читають

  В Україні розробляють термобаричні снаряди для систем залпового вогню

  В Україні працюють над створенням 122-мм термобаричними снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».

  Україні затвердила Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

  Рада національної безпеки та оборони на засіданні розглянула та затвердила Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики провели масштабне дослідження мікроорганізмів Київського метрополітену

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України провели масштабне дослідження мікроорганізмів столичного метрополітену.