9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 3 Липня, 2022

“Нібулон” побудує нові паливозаправні пункти на території власних підприємств

«Нібулон» планує збудувати три паливозаправні пункти на території філій компанії для оптимізації перевезень вантажів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Корпорація “Нібулон”.

Керівництвом компанії було прийнято рішення щодо будівництва в 2018 році трьох паливозаправних пунктів для власного користування на території філій «Кременчуцька» (Полтавська обл.), «Сватівська» (Луганська обл.), а також у м. Хмільник (Вінницька обл.).

На сьогодні «НІБУЛОН» – це багатопрофільна компанія, що займається не тільки виробництвом сільськогосподарської продукції та її експортуванням, будівництвом елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів, але й суднобудуванням, розвитком судноплавства, і логістики в Україні зокрема.

Так, з 2012 р. компанія «НІБУЛОН» провадить політику скорочення логістичних витрат на доставку зернової продукції найдешевшим шляхом від сільгосптоваровиробника або місць зберігання до порту. З метою покращення логістики компанія будує повністю автоматизовані елеваторні комплекси, максимально наближені до сільгосптоваровиробників, сучасний вантажний флот для транспортування зерна внутрішніми водними шляхами, виконує днопоглиблювальні роботи на річках, тим самим впроваджуючи в життя принцип оптимального співвідношення вартості та строків доставки зернової продукції.

Наразі  кількість вантажного та пасажирського флоту судноплавної компанії «НІБУЛОН» становить 67 судна, з яких 21 судно необхідно постійно бункерувати паливом. Зважаючи на збільшення одиниць флоту та переорієнтування своїх вантажів на водний транспорт, а відповідно, і зростання об’єму закупівлі дизельного палива, для забезпечення власних потреб у нафтопродуктах, з 2015 р. ТОВ СП «НІБУЛОН» підписало контракт на постачання дизельного палива з заводу, що розташоване в Республіці Литва та належить PNK ORLEN.

Це стало першим кроком на шляху зменшення собівартості власної продукції, забезпечення якісним пальним та уникнення несприятливих наслідків, викликаних коливанням на валютному ринку. З того часу «НІБУЛОН», задля забезпечення всіх видів транспорту компанії паливом та уникнення простоїв через несвоєчасну доставку, самостійно імпортує і доставляє паливо до кінцевого споживача: філій, буксирного флоту, вантажного автотранспорту.

Однак, зважаючи на постійно зростаючі потреби підприємства в забезпеченні нафтопродуктами, виникла потреба в додаткових потужностях для їх зберігання. Тому керівництвом компанії було прийнято рішення щодо будівництва в 2018 р. трьох паливозаправних пунктів для власного користування на території філій «Кременчуцька» (Полтавська обл.), «Сватівська» (Луганська обл.), а також у м. Хмільник (Вінницька обл.), де також є виробничий підрозділ компанії. Таке розташування є не випадковим, а зумовлено логістикою перевезень та  специфікою діяльності підприємства, адже якнайкраще забезпечить потребу регіонів у нафтопродуктах та скоротить логістичні витрати. Окрім того, за рахунок скорочення плеча  доставки пального вивільниться автотранспорт, який може бути залучений для надання інших послуг.

Також скорочення витрат на транспортування палива надасть змогу підвищити конкурентні переваги ТОВ СП «НІБУЛОН» у регіоні і зменшить собівартість доставки та вирощування продукції.

Технологічне проектування паливозаправних пунктів виконується з орієнтацією на прогресивний централізований спосіб постачання нафтопродукту з забезпеченням збереження якості і кількості, з максимальним впровадженням нової техніки і технології, використанням автоматики, контролю і управління технологічними операціями і механізації трудомістких процесів у цілях підвищення надійності та економічності експлуатації, зниження пожежної небезпечності паливозаправного пункту при одночасному зменшенні трудовитрат.

Окрім того, з метою запобігання шкідливих викидів в атмосферу на паливозаправних  пунктах компанії буде встановлено сучасне екологічно безпечне технологічне обладнання, резервуари з дихальними клапанами, що, у свою чергу, оснащені вогневими запобіжниками. А щоб нафтопродукти жодним чином не потрапляли в ґрунт, поверхневі та підземні води, проммайданчики будуть облаштовані твердим покриттям, яке до того ж не створює іскор, та з допомогою очисних споруд проводитиметься очистка поверхневих стоків.

На паливозаправних пунктах також використовуватимуться  спеціальні зливо-наливні пристрої, виготовлені з матеріалів, які виключають іскроутворення при ударі, а всі проектні рішення відповідатимуть вимогам «Правил пожежної безпеки в Україні».

Таким чином, будівництво паливозаправних пунктів – це не лише надійний і ефективний підхід до безперебійного забезпечення власних потреб якісним пальним, оптимізація  перевезень вантажів як водним, так і автомобільним транспортом, а й зменшення логістичних витрат та впливу на навколишнє середовище.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають