9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

“Нібулон” будує новий термінал у Хмільнику

На будівельному майданчику нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових компанії “Нібулон” у Хмільнику Вінницької вже в розпалі забиття паль та формування фундаментів під основні об`єкти.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Facebook-сторінку компанії.

Наразі на об’єкті вже завершено планування території та прокладання кабелю, який у свою чергу під`єднано до мережі тимчасового електропостачання. Роботи з влаштування фундаментів автомобілерозвантажувача, норійної вежі, зерносховищ, підземної галереї, блоку адміністративних будівель веде ТОВ “ОЛЛ ІНЖИНІРИНГ” (м. Київ).

Забиття паль під основні об`єкти підприємства, яких за проектом передбачено 384, виконує ТОВ «Рембуд Теремки» (м. Київ) . Водночас основи під залізничну колію готує ПП «Владікос» (м. Кременчук). Станом на сьогодні на об`єкті працюють понад 50 фахівців.

Після завершення підготовчого етапу буде розпочато прокладання зовнішніх мереж водопостачання та каналізації, влаштування ростверків під основні об`єкти підприємства та монтаж металевих конструкцій ємностей для зберігання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають