9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Неподалік Львова збудували сучасний Центр надання адміністративних послуг (фото)

Під Львовом у смт. Брюховичі відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Двоповерхова будівля збудована за енергоефективними технологіями з використанням сучасних панелей для утеплення фасаду.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Країна сьогодні.

ЦНАП оснащений ліхтарями з сонячними панелями, сучасною системою кондиціонування та опалення. Облаштований додатковим під’їздом, забезпечена доступність для людей з інвалідністю, мам з візочками.

Сам ЦНАП тап приймальню селищної ради Брюхович розташували на першому поверсі будівлі. Другий поверх будівлі зробили для презентації, семінарів, зустрічей тощо. Крім того, він буде призначений для дозвілля людей похилого віку, оскільки там є тераса.

ЦНАП буде надавати повний спектр адміністративних послуг. Для в ньому працюватиме 8 фахівців, які зможуть обслуговувати 100-150 осіб на день.

“Хочу сьогодні привітати громаду Брюхович — готовий ЦНАП. З перших чисел червня він запрацює в повному обсязі. Є 8 робочих місць. Якщо треба оформити паспорт, документацію на майно, на землю — будь ласка, приходьте, все буде у найкращому вигляді. І маю також до мешканців Брюхович запитання: ми на другому поверсі зробили прекрасний простір, є тераса, кімнати — загалом 120 метрів. От що би з точки зору Брюхович там мало б бути — для молоді, для старших осіб, можливо якийсь інший функціонал? Хочу почути думки людей, які тут живуть, а ми, зі своєї сторони, дамо підтримуючий імпульс”, — сказав мер Львова Андрій Садовий під час відкриття ЦНАПу.

Об’єкт збудували за 1,5 роки за кошти міського бюджету Львова. Загальна вартість будівництва склала 9 млн 222 тис. грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають