9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

На Закарпатті з’явиться ще один сміттєпереробний завод

У селі Яноші Берегівської громади, що на Закарпатті, до кінця року планують побудувати сміттєпереробний завод.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Закарпатської обласної ради.

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Угорщини.

Так, 21 грудня 2022 року було підписано грантовий контракт ЄС між СТС та ЄОТС ТИСА (Європейське об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю) на загальну суму 5 555 555,56 євро та 28 грудня 2022 року — Окремого контракту між Міністерством енергетики Угорщини та ЄОТС ТИСА на суму 916 100 034 млн форинтів.

“19 січня в Ужгороді з цього питання очікується делегація з Угорщини, зокрема із Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини, Спільного технічного секретаріату Програми та комітату Саболч-Сатмар-Берег. Також відбудеться виїзна нарада за участі представників Закарпатської ОВА, Закарпатської обласної ради, Берегівських міськрайорганів, підрядників та технічного персоналу в село Яноші на місце будівництва сміттєсортувального заводу”, – йдеться у повідомленні облради.

Наступне питання — внесення змін до дозволу на будівництво сміттєсортувального заводу. Тендер проведений і визначена фірма (угорсько-український консорціум). Наступний крок — реєстрація проєкту в Кабінеті Міністрів України. Далі — акредитація ЄОТС ТИСА як нерезидента в Директораті при Кабінеті Міністрів України.

У Закарпатській облраді уточнюють, що у рамках реалізації проєкту буде створено комунальне товариство/асоціація, яка займатиметься утриманням заводу. Регламенти роботи заводу та асоціації розробить ЄОТС ТИСА.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають