9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

На Тячівщині триває будівництво середньої школи та дитсадка (фото)

На Тячівщині Закарпатської області триває будівництво середньої школи в Тернові та дитсадка в Нижній Апші.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Закарпаття онлайн.

У 2019 році на ці об’єкти буди виділені кошти з Державного фонду регіонального розвитку, що надійшли після звернень до уряду народного депутата Василя Петьовки. Згідно з проєктами – період реалізації програм розрахований на 2019-2020 роки.

Днями вже колишній, в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко на сторінці у мережі фейзбук опублікував фото будівництва середньої школи у с. Терново. Тячівського району та дитячого садка на 100 місць у с. Нижня Апша, Тячівського району.

Нагадаємо, роботи на цих об’єктах розпочалися в попередні роки. Так, у 2019 році, згідно з опублікованим переліком інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, ці об’єкти, як проєкти, що можуть реалізовуватися коштом Державного фонду регіонального розвитку, були відібрані раніше. Кошти ДФРР на ряд об’єктів соціальної сфери на Тячівщині та Рахівщині виділили на звернення народного депутата України Василя Петьовки. 

Так, минулого року, на добудову лікарської амбулаторії з перепрофілюванням під навчальний заклад Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Терново  по вул. Садовій, 63, Тячівського району (період реалізації: 2019-2020 рр.) всього передбачено  коштів:  7 млн 950 тис. грн, з них коштів ДФРР – 4 млн 950 тис. грн, коштів місцевого бюджету – 3 млн грн. 

Будівництво дитячого садка на 100 місць в с. Нижня Апша, Тячівського району (період реалізації: 2019 -2020 рр.) всього передбачено коштів – 3 млн 500 тис. грн, з них коштів ДФРР – 2 млн, коштів місцевого бюджету – 1 млн 500 тис. грн.  Наразі роботи  на об’єктах тривають.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають