9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

На Тернопільщині розпочали будівництво нової школи (фото)

На Тернопільщині у Великій Березовиці Тернопільського району розпочали будівництво нової школи.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УНІАН.

Як у прес-службі облдержадміністрації, навчальний заклад буде розрахований на 600 учнів.

Звести його планують за три роки. Кошти спрямують із Державного фонду регіонального розвитку на умовах співфінансування з місцевого бюджету.

«Будівництво школи – це об’єднання зусиль багатьох людей, органів місцевого самоврядування та державної влади. Цього року на даний об’єкт спрямуємо щонайменше 7 млн грн», – повідомив під час урочистостей голова ТОДА Степан Барна.

Він додав, що за останні 4 роки в області вдалося відкрити дві нові школи: у селі Соколів Теребовлянського району та Горигляди Монастириського району. Триває також будівництво школи у селі Шупарка Борщівського району.

«Надалі наше завдання не тільки через комп’ютерне переоснащення, заміну вікон, відкриття класів Нової української школи, а й через змістовне наповнення та якісні знання говорити про перспективу освіти. Що нам вдається зробити. Адже, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, Тернопільщина останні три роки – серед лідерів в Україні. І сьогодні у Великій Березовиці ми також заклали камінь у справу, кінцева мета якої – нова сучасна школа для 600 учнів», – сказав Барна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають