9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

На Сумщині збудували нову лікарню

В Охтирці завершили будівництво центральної районної лікарні, яку почали будувати ще у 1990 році.

Повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine Now.

Будівництво Охтирської ЦРЛ було розпочато ще в 1990 році, проте за відсутності фінансування об’єкт перетворився на довгобуд, який змогли добудувати тільки сьогодні, повідомляє прес-служба Сумської ОДА.

На сьогодні будівельні роботи завершено. Орієнтовна вартість об’єкта, який планується ввести в експлуатацію найближчим часом, становитиме майже 110 мільйонів гривень.

«Варто відзначити, що за три останні роки завдяки зусиллям центральних органів влади, обласної та місцевої влади цей об’єкт був фактично добудований, – сказав заступник голови облдержадміністрації Вадим Акпєров. – Будівельні роботи завершені, тепер чекаємо на монтаж обладнання. Найближчим часом все буде змонтоване і ми зможемо повноцінно відкрити цю лікарю, а жителі району переконаються, що все ж таки цей довгобуд став сучасним медичним закладом».

Головний лікар Охтирської ЦРЛ Віктор БАБИЧ висловив надію, що Охтирська ЦРЛ стане центром госпітального округу у складі Охтирського, Великописарівського та Тростянецького районів. Це в перспективі – більше 122 тисяч населення. На сьогодні Охтирська ЦРЛ обслуговує 49 тисяч міського населення і 27 тисяч жителів району.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають