На спільному терміналі MV Cargo і компанії Cargill в порту Южний завершується будівництво першого складу для зберігання зерна

414

Стіни і ферма складу готові на 100%.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила компанія MV Cargo, передає Національний промисловий портал.

У найближчі дні почнуть монтувати дах складу, який може вмістити 80 тисяч тонн вантажу. Також все готово для укладання плит підлоги, які будуть фінальним покриттям підлоги складу.

Також повідомляється, що на будівництво зернового терміналу глобального сировинного трейдера Cargill в морському порту «Південний» виконана половина робіт.

Екватор! Будівництво нового зернового терміналу Cargill і MV Cargo реалізовано наполовину. Сьогодні, 20 жовтня, з дна майбутньої акваторії нашого терміналу підняли 2 001 700 кубометрів грунту, а, значить, ми на половині шляху. Наші партнери – корпорація China Harbour Ukraine – випереджають графік на 25,8%, – повідомила MV Cargo в Facebook.

Нагадаємо, що в наземної частини разом зі складом підлогового зберігання будуть встановлені 14 силосів по 15 тис. тонн. Добова потужність по прийому і розвантаження зерна з залізниці складе 9 тис. тонн.