9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

На Рівненській АЕС будують новий архів

Новий архів Рівненської атомної електростанції будують з метою розширення існуючої бази сховищ, призначених для зберігання архівних документів підприємства.

Передає Промисловий Портал з посиланням на Рівне 1.

“Потреба в додаткових сховищах архіву РАЕС виникла через значну завантаженість наявних. Щорічно до архіву передається на зберігання близько 2 тисяч справ постійного та довготривалого зберігання (проєктної, бухгалтерської, документації з особового складу, організаційно-розпорядчої, виробничої документації, документації з ремонту енергоблоків та продовження їх експлуатації тощо). На сьогодні у трьох сховищах на 260 квадратних метрах розміщено стелажі для зберігання архівних справ сумарною протяжністю 1157 погонних метрів, які заповнені майже на 100%”, – йдеться у дописі пресслужби Рівненської АЕС.

Для збільшення площ архіву було видано розпорядження зробити додаткові сховища на другому поверсі нової будівлі майстерень навчально-тренувального центру та протирадіаційного укриття. Таким чином, загальна площа архівних сховищ РАЕС збільшиться на 656 квадратних метрів, де планується встановити стелажі сумарною протяжністю близько 2400 погонних метрів.

blank

За словами начальника відділу стандартизації служби забезпечення якості РАЕС Валентина Штеті, за попередньою оцінкою на вказаній площі можливо буде приймати на зберігання документи впродовж 30 років, за умови збереження поточної динаміки їх надходження.

“Наразі будівництво нового архіву в активній фазі. Окрім п’яти сховищ зі стелажами для зберігання архівних документів, передбачено два робочих кабінети для персоналу, читальний зал, технічне приміщення, кімната акліматизації документів. Планується також встановити багатофункціональний пристрій для сканування і копіювання документів з метою переведення їх в електронний формат і зберігання в системі ІДС «Архів», яка перебуває у промисловій експлуатації з 2015 року. До системи вноситься обліково-довідкова інформація щодо документів архіву та передбачено розміщення електронних версій архівних документів. На поточний час в ІДС «Архів» внесено дані щодо 37437 справ, з яких вже 1500 – з електронними файлами. За виробничої потреби працівники підприємства можуть швидко знайти необхідну інформацію за визначеними критеріями пошуку”, – говорить керівник відділу.

Наразі у сховищах вже поставлено шафи системи кондиціювання фірми Mitsubishi й встановлено протипожежні двері.

Як зазначає виконроб ТОВ «Західелектромонтаж» Володимир Кулієвич, готовність об’єкта складає 60%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають