9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

На Рівненщині відкрили новий дитячий садок (фото)

В селищі Оржів Рівненської області Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відкрив сучасний дитячий садочок.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine Now.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

«На добудову цього садочка чекали 20 років. Але тепер у 150 малюків Оржева є чудовий дошкільний заклад. Таких садочків по Рівненській області побудовано вже 12, а закладається ще 7. Дорослі мають інвестувати в розвиток дітей», – зазначив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр України наголосив, що цей дитячий садок – результат реформи децентралізації. Це приклад того, що можна зробити тоді, коли об’єднують кошти різних рівнів. Так, на будівництво дитсадка залучили гроші державного фонду регіонального розвитку, субвенції на розвиток регіону, бюджет селищної ради. Всього на заклад спрямували понад 36 мільйонів гривень.

В селі 4,5 тисячі жителів. Дітей багато, а садочка чи навіть групи до цього не було жодної. Одні батьки возили дітей в Зорю, а інші змушені були сидіти вдома. Тож нині радіють усім селищем.

ДНЗ збудований за принципами Нового освітнього простору і розрахований для 150 дошкільнят. Тут працюватиме 8 груп, кожна з яких зможе вмістити до 20 діток. Обладнали для дітей і музичну та спортивну зали. Опалюватиметься садочок від котельні, яка збудована поблизу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають