9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

На Одещині побудують майданчики для вантажівок на трасах біля кордону

Служба автомобільних доріг Одеської області розпочинає будівництво спеціальних стоянок для великогабаритних машин на автотрасах, що ведуть до міжнародних контрольно-пропускних пунктів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Економічну правду.

“Через російську військову агресію зросло навантаження на автомобільні дороги української Бессарабії. Для впорядкування транспорту та зниження заторів на автомобільних дорогах, що ведуть до міжнародних контрольно-пропускних пунктів, облаштовуємо спеціальні місця для систематизації руху великовантажних транспортних засобів”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що автодор починає, зокрема, будівництво чотирьох спецмайданчиків для великовантажних автомобілів середньою місткістю до 200 транспортних засобів.

Причому кожен із таких майданчиків матиме електронні черги, завдяки яким водій зможе прогнозувати свій заїзд, а також інформувати онлайн інших учасників дорожнього руху про поточну завантаженість майданчиків.

blank
Фото з відкритих джерел

Зростання автомобільних вантажопотоків на дорогах української Бессарабії обумовлене морською блокадою портів України з боку Росії. Вітчизняні товаровиробники змушені шукати альтернативні шляхи експорту зернових та інших вантажів.

На цей час на портових елеваторах заблоковано ворогом майже 4,5 млн тонн зерна, а загалом в Україні накопичилося близько 20 млн тонн зерна для експорту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають