9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

На Одещині триває будівництво військової бази морської піхоти за стандартами НАТО (фото)

На Одещині для українських морських піхотинців будують військову базу за стандартами НАТО.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine Now.

Зокрема, зводяться об’єкти інфраструктури у військовому містечку Дачне-2.

“Зараз у містечку вже повністю готові одна казарма на 280 військовослужбовців строкової служби, гуртожиток на 120 місць для офіцерського складу, медичний пункт, а також завершено реконструкцію котельні з новим газовим обладнанням, підведено зовнішні інженерні мережі та проведено ремонт артезіанської свердловини”, ‒ відзначив заступник начальника — головний інженер Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Юрій Підгаєцький.

Будівельні підприємства-підрядники продовжують роботи зі зведення будівлі казарми на 280 чоловік, будівництво двох казарм покращеного типу для військовослужбовців-контрактників та їдальні на 500 місць, яка буде обладнана відповідно до вимог нової системи харчування. Продовжується робота щодо зведення сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу. Проектом передбачено будівництво власного відкритого футбольного міні-стадіону зі штучним покриттям та системою освітлення, баскетбольного й волейбольного майданчиків та бігові доріжки.

“У поточному році на будівництво та відновлення фондів військового містечка виділено фінансовий ресурс у розмірі понад 75 млн. гривень. Тому триватиме робота з будівництва казарм для особового складу, реконструкція окремих будівель під навчальні класи, проводитиметься капітальний ремонт штабу”, — забезпечення благоустрою території та роботи на інших об’єктах тощо, підкреслив полковник Юрій Підгаєцький.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають