9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

На Львівщині збудували реабілітаційний комплексний центр для осіб з інвалідністю

У Великому Любіні Львівської області запрацювала нова філія Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина». Комплекс будували 12 років, залучивши 95 мільйонів гривень з державного бюджету.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Лише на Львівщині налічують близько 200 тисяч осіб з інвалідністю, з яких близько 12 тисяч дітей. І більшість цих людей потребують якісної й комплексної реабілітації. Функціонування таких центрів реабілітації та розширення їх мережі через запровадження нових видів реабілітаційних послуг сприяють інтеграції дітей та осіб з інвалідністю у суспільство та дають їм можливості реалізувати свої здібності. Одним з таких центрів є «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина». Ми відкриваємо 1-ий пусковий комплекс 1-ої черги центру. Важко повірити, але будівництво цього реабілітаційного комплексу розпочалося ще далекого 2009 року», – сказав очільник Львівщини Максим Козицький.

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина» – це державна бюджетна реабілітаційна установа. Її призначення: комплекс реабілітаційних заходів, які мають створити умови для всебічного розвитку осіб та дітей з інвалідністю, засвоєння ними знань та умінь, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності. А також формування та розвиток фізичних, розумових, соціальних, професійних та інших здібностей, щоб максимально реалізувати особистий потенціал.

Щорічно Центр надає комплексні реабілітаційні послуги для близько 1200 осіб. Одночасно тут можуть перебувати 150 пацієнтів.

blank
Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина»

Серед основних завдань Центру: проводити заходи з комплексної реабілітації учасників ООС, а також заходи з ранньої, соціальної, психологічної, фізичної, медичної, психолого-педагогічної, професійної, трудової реабілітації (у тому числі на виконання відповідних бюджетних програм) відповідно до індивідуальних потреб отримувачів допомоги.

З державного бюджету для будівництва об’єкту виділили 95 млн грн.

Центр на практиці впроваджує досвід австрійських реабілітаційних установ, на базі яких діють інтегровані підприємства для осіб з інвалідністю (утворені як філії центру).

За словами директора центру Григорія Дунаса, тут навчають реабілітантів за 30-ма професіями. Як наслідок, забезпечують можливість працевлаштування осіб з інвалідністю після проходження комплексної реабілітації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають