9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

На Львівщині відзвітувались про ремонт однієї з найгірших доріг регіону (фото)

В “Укравтодорі” розповіли про хід робіт на одній з найгірших державних доріг Львівщини – Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка.

 Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“До недавнього часу автомобільна дорога Т-14-25 була справжнім випробуванням для водіїв, оскільки зношене покриття мало численні ушкодження”, – зазначили в Держагентстві автодоріг.

Повідомляється, що ремонтом охоплено декілька ділянок автодороги.

Зокрема, ремонтно-будівельні роботи активно проводяться на ділянці Жовква – Кам’янка-Бузька.

“Для якнайшвидшого забезпечення належного проїзду транспорту на цьому відрізку, на об’єкті працює одночасно кілька бригад”, – додали в “Укравтодорі”.

На цей час тривають роботи з будівництва підпірної стінки в селі Зіболки, створюється дощова каналізація в селі Батятичі, також йдуть роботи по зміцненню узбіч і укосів.

Крім того, йде будівництво мостового переходу через річку Желдець і створення верхнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття від села Зіболки в сторону Жовкви.

“Завдяки ремонту будуть з’єднані основні траси Львівської області. Автодорога Т-14-25 вже скоро стане альтернативою кільцевої дороги Львова для транзитного транспорту, що дозволить значно розвантажити об’їзну дорогу і вуличну мережу міста”, – підсумували в Держагентстві автодоріг.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають