9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

На Львівщині відкрили після капремонту міст на автодорозі Т-14-25 (фото)

Служба автомобільних доріг Львівської області презентувала міст на автомобільній дорозі Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка у селі Повітно, який цього сезону пройшов капітальний ремонт.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

«У ході проведення капітального ремонту ділянки дороги Т-14-25 між Городком та Повітно ми повністю замінили зруйнований залізобетонний міст через річку Стара у селі Повітно, збудувавши нову споруду. Це було проєктним рішенням, оскільки, при обстеженні старої споруди, виявлено багато дефектів мостового полотна, опор та прогонових будов. Зокрема спостерігалася корозія, пошкодження бетону, проломи тротуарних плит, недостатня висота бар’єрного та перильного огородження. Користуватися таким мостовим переходом було вкрай небезпечно. Відтак, зараз маємо новий міст, який відповідає європейським стандартам якості та має усі необхідні засоби для безпеки руху усіх користувачів споруди», розповів начальник САД у Львівській області Олег Береза.

Міст збудований за параметрами III технічної категорії, з двома смугами руху в обох напрямках, довжиною 25 метрів та з пішохідними тротуарами з обох сторін, шириною по 1,95 метра.

blank

При влаштуванні елементів мостового полотна та дорожнього одягу використовували:

  • буронабивні палі з новими насадками та підферменниками прогонової будови;
  • нові перехідні плити для сполучення дороги з мостом;
  • нову накладну плиту для розприділення навантаження по всіх прогонових балках;
  • укладено два шари асфальтобетонного дорожнього покриття з модифікованих бітумів;
  • влаштовано конуса для берегоукріплення, які захищені новітніми матеріалами;
  • встановлене бар’єрне та перильне оцинковане огородження.

Крім цього, виконані роботи з водовідведення з використанням антисептиків для забезпечення екологічних норм.

blank

При будівництві використали ефективний антикорозійний захист прогонової будови та моста в цілому.

Роботи виконала підрядна організація ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Автомобільна дорога Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка – одна із важливих артерій Львівщини, яка з’єднує між собою основні магістралі області. Відремонтувавши цю дорогу ми створимо Велике транзитне кільце навколо Львова. Станом на сьогодні ми вже з’єднали між собою гарним дорожнім покриттям три магістральні траси: М-06 Київ – Чоп, М-11 Львів – Шегині та М-10 Львів – Краковець.

Останні новини:

Зараз читають