9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

На Львівщині триває ремонт одної з найскладніших ділянок дороги Червоноград–Рава-Руська

У Львівській області тривають роботи на найскладнішій ділянці автодороги Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на САД у Львівській області.

Ремонт автодороги Т-14-04 стартував влітку поточного року. Активні ремонтно-будівельні роботи проводили на ділянці Червоноград – Белз. Однак, для забезпечення належного проїзду транспорту на одній з найгірших ділянок цієї дороги від міста Рава-Руська до села Річки, у кінці листопада розпочали тут ремонтні роботи.

«Капітального ремонту дорога Червоноград – Рава-Руська не бачила кілька десятків років. Наразі ця ділянка є справжнім випробуванням для водіїв, оскільки зношене дорожнє покриття має численні ушкодження, а подекуди вкрай глибокі вибоїни. Аби зменшити навантаження на автомобіль, водіям доводиться шукати альтернативу для об’їзду цієї дороги. Відповідно, ми прийняли рішення провести відповідні роботи для забезпечення тут належного проїзду транспорту», – зазначає керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

В рамках капітального ремонту цієї дороги будівельники повністю замінять дорожній одяг, розширять проїзну частину, облаштують дорожню інфраструктуру, проведуть ремонт усіх штучних споруд, в межах населених пунктів влаштують освітлення та проведуть заходи з безпеки дорожнього руху.

Завершення ремонтно-будівельних робіт на цій дорозі в повному об’ємі заплановано у 2022 році.

Окрім ремонту дороги Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська в рамках проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні» зараз львівські дорожники вже відремонтували дорогу Т-14-20 Яворів – Грушів, а також проводять ремонт доріг Т-14-01 КПП «Смільниця» – Старий Самбір та Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.

На об’єкті працює підрядна організація ТзОВ «Дрог-Буд».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають