9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

На Львівщині реконструювали дитячий садок який не працював 16 років (фото)

Вже з 3 вересня близько 400 дітей зможуть піти у новий садочок № 156, що знаходиться на вул. Олени Теліги у місті Винники на Львівщині.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 12 груп різних вікових категорій.

Приміщення колишнього садочку № 162 збудоване 1984 року. У ті роки у будівлі функціонував дитячий садок і його відвідували близько 300 дітей, з максимального розрахунку 320 дітей. В установі працювало 13 дитячих груп.

Заклад був обладнаний сучасними басейном, спортзалом (із повним комплектом спортивного інвентаря), стаціонарною пральнею, кухнею та ігровими майданчиками. У кожній груповій дитячій кімнаті було керамічне панно (залишки якого збереглись у будівлі й сьогодні), килимові покриття, ігрові куточки. З дітьми займались кваліфіковані спеціалісти: логопед, інструктори з плавання і фізкультури, лікарі. Функціонував музичний зал, гуртки іноземних мов та інших культурних спрямувань.

На початку 2002 року дошкільний заклад був закритий. Пізніше приміщення перейшло підприємству «Сільбуд», що передало частину будівлі для функціонування загальноосвітньої школи «Берегиня».

Рішенням № 460 Винниківської міської ради від 15.09.2016 р. про отримання від Львівської міської ради коштів у вигляді міжбюджетного трансферу (субвенції) у сумі 1,5 млн грн для забезпечення реконструкції нежитлових будівель та споруд першої черги за адресою: вул. Олени Теліги, 4 у місті Винники (ДНЗ № 162).

АвторUkraine Now

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають