9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

На Луганщині будують 11 сучасних амбулаторій

В Луганській області продовжується зведення сучасних амбулаторій. На завершальній стадії знаходяться 8 з 11 запланованих на цей рік закладів сімейної медицини. Загальна вартість будівництва амбулаторій становить 74,4 млн гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Кожна людина має право на якісну медичну допомогу незалежно від того, живе вона у місті чи селі. Завдяки реформі первинної ланки медицини на Луганщині створюються гідні умови і для пацієнтів, і для лікарів. Райони, де десятиліттями не будувалися заклади охорони здоров’я, отримають нові амбулаторії з автомобілями для лікарів у комплекті. Уже зараз видно, як змінюється обличчя української медицини, – йдеться у повідомленні Луганської ОДА.

Першою була побудована лікарська амбулаторія у Кремінному. Зараз триває її оснащення відповідним обладнанням та меблями. На черзі – амбулаторія у Новопскові. Типові проекти амбулаторій затверджені на загальнодержавному рівні.

Усі заклади будуть оснащені кардіографом, тонометром, глюкометром, а також гематологічним та біохімічним аналізаторами для експрес-аналізу крові. Завершення та сертифікація усіх амбулаторій очікується у поточному році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають