9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

На київських Осокорках триває будівництво шкільного басейну

Цього року у Дарницькому районі столиці було відкрито одну з найсучасніших шкіл в Україні – комунальну школу №334. Принципами нового освітнього простору є мотивуючий простір і креативність, технологічність, енергоефективність і інклюзивність.

Як, повідомляється на сайті Prozorro: “в ході будівництва виникла необхідність в проведенні додаткових робіт, не зазначених в початковій кошторисній документації, але які є необхідними для завершення та введення об’єкту в експлуатацію. Проведено експертизу кошторисної документації на додаткові обсяги робіт, непередбачені у початковій кошторисній документації”. Тож, в червні 2018 року було проведено тендер, в результаті якого визначено переможцем ТОВ «ПОДОЛЖИЛБУД», яке, після внесення змін до початкового договору у листопаді 2018 року, за 92,099 млн гривень має добудувати шкільний басейн.

Станом на кінець грудня 2018 року збудовано цокольний поверх споруди, а також перекриття першого поверху з формуванням бетонних чаш майбутніх плавальних басейнів. Роботи тривають щоденно, окрім вихідних та свят.

Зазначається, що датою закінчення робіт є дата прийняття об’єкту в експлуатацію.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають