9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

На Харківщині відкрили новий спортивний комплекс

У селищі Золочів Харківської області відкрили новий сучасний спортивний комплекс.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Фокус.

У відкритті нового спорткомплексу взяв участь Президент України Петро Порошенко.

Відкриття спортивного об’єкта було приурочено до фінальної частини змагань обласного дитячого турніру з вільної боротьби.

“У рамках робочої поїздки до Харківської області Президент Петро Порошенко відвідав селище Золочів, де взяв участь у відкритті фінальної частини обласного дитячого турніру з вільної боротьби. Глава держави привітав присутніх з подвійним святом, адже сьогодні в селищі не просто почав роботу новий сучасний комплекс, але і вперше проходить турнір такого рівня “, – йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

Президент підкреслив, що будівництво такого комплексу стало багато в чому можливим завдяки децентралізації, що почалася п’ять років тому.

blank
Фото: Объектив

“Головне — це громада. Є кошти обласного бюджету, трохи допоміг бюджет громади й на сьогодні ви маєте це свято. Коли це в Золочеві був спорткомплекс такої якості? Це децентралізація в дії. Сьогодні це означає, що майбутні чемпіони, майбутні захисники України, майбутні сильні духом і тілом спортсмени будуть виховуватися в цих стінах “, – сказав Порошенко.

Президент побажав учасникам змагань чесної боротьби, спортивних перемог і розповів, що в дитинстві також займався боротьбою, зокрема дзюдо та самбо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають