9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

На Херсонщині відкрили легкоатлетичну арену

У Херсонській області, в Центрі олімпійських видів спорту «Прибережний» у Лазурному, урочисто відкрили легкоатлетичну арену і провели відкритий Чемпіонат АР Крим та Севастополя.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на НикВести.

Захід відвідали високі гості, такі як міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, голова Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, заступник міністра науки і освіти України Роман Греба, народний депутат України Вадим Підберезняк та інші.

У день відкриття на стадіоні стартували перші легкоатлетичні змагання – всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків, а також відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкої атлетики.

“Ми повинні діяти за алгоритмом: сказав – зробив. Не завжди так буває. Але сьогодні ми бачимо приклад реального приватно-державного партнерства. У квітні підписали Меморандум про співпрацю, а в листопаді проводимо в Лазурному відкритий чемпіонат Криму і Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків. Але я мрію про те, що відкритий чемпіонат з легкої атлетики, який ми відкриваємо сьогодні, пройде саме в українському Криму. я впевнений, що це станеться”, – підкреслив Ігор Жданов, даючи старт змагань.

“На змагання приїхали понад 300 спортсменів з різних куточків України. Ця база послужить як великому так і дитячому спорту. Стадіон сертифікують згідно з міжнародними стандартами, тут проводитимуть офіційні змагання і офіційно фіксуватимуть всі результати і рекорди”, – зазначив Ігор Гоцул.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають