9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

На Донеччині зводять Центри безпеки громадян (фото)

У Донецькій області триває будівництво Центрів безпеки громадян. Про це сьогодні, 27 листопада, повідомляє прес-служба Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) в Донецькій області.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на dnews.dn.ua.

«У рамках проведення реформування місцевих органів влади й децентралізації передбачено створення економічно обґрунтованої та ефективної моделі цивільного захисту, яка буде функціонувати в рамках тієї чи іншої територіальної громади. Центри безпеки громадян є одним з ключових елементів такої моделі», – йдеться в повідомленні.

Так, за інформацією ДСНС, в Донецькій області на сьогодні вже існують і працюють 7 Центрів безпеки, які знаходяться на території Черкаської, Лиманської, ШаховськоїІльїнівської, Миколаївської та Сіверської об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також в смт Талаківка. У таких центрах працюють рятувальники та поліціянти. Таке компактне розміщення дозволяє забезпечити безпеку кожного громадянина навіть у віддалених селах.

На даний момент триває будівництво ще 7 центрів безпеки. Зокрема, активно ведуться роботи на території майбутніх Білозерської, Новодонецької, Святогірської ОТГ. Також триває будівництво в Андріївці, Хлібодарівці й Соледарі.

В цілому, на території всіх чинних ОТГ будуть подібні Центри безпеки, які будуть фінансуватися з місцевого бюджету.

«Відповідно, час прибуття на місце надзвичайної події буде скорочено. Адже безпека людей – найважливіше, тому цей проект – дуже важливий для територіальних громад», – підсумували в ДСНС.

Останні новини:

Зараз читають