9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

На Дніпропетровщині будують найбільший холодильний комплекс

Під Дніпром компанія «Сади Дніпра», заснована українським підприємцем Вадимом Єрмолаєвим, приступила до будівництва холодильного комплексу площею 20 тис. кв. м і місткістю понад 19 тис. тонн яблук. У листопаді вже були введені в експлуатацію перші 10 камер сховища.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Build Port.

Цей холодильний комплекс повинен стати не тільки найбільшим в Україні, а й найсучаснішим. Завдяки застосовуваним інноваційним технологіям будуть контролюватися всі біохімічні процеси в яблуці, а його свіжість зберігатиметься цілий рік.

Сховище має регульоване газове середовище, що дає можливість контролювати температуру і вологість в камері, регулювати вміст кисню і вуглецю, а також абсорбувати етилен.

До того ж системою можна керувати за допомогою звичайного смартфона з будь-якої точки світу.

Система зберігання вимагає, щоб холодильні камери були герметичними. Тому при будівництві вперше була застосована технологія суцільної герметизації стиків сендвіч-панелей голландської фірми RibbStyle.

Запуск сховища на повну потужність істотно розширить потенціал української продукції на закордонних ринках.

За словами генерального менеджера компанії «Сади Дніпра» Олександра Пахно, даний проект повинен довести, що Україна може постачати яблука високої якості в будь-яку точку світу. Будівництво всього холодильного комплексу розраховують закінчити в 2020 році.

«Сади Дніпра», заснована в 2016 році, має в своєму розпорядженні сади загальною площею 100 га. Продукція компанії постачається в країни Європейського Союзу, Азії та Близького Сходу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають