9.5 C
Alba Iulia
Субота, 19 Червня, 2021

На Чернігівщині добудують школу, яку зводять 30 років

 • У межах президентської програми “Велике будівництво” на Чернігівщині добудують Носівську загальноосвітню школу №5, яка зводиться вже 30 років.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

  Про це повідомила провідний інспектор відділу організаційного, господарського та інформаційного забезпечення управління капітального будівництва Чернігівської ОДА Олена Костриця.

  “Носівська школа будується 30 років, це — довгобуд. Але влітку минулого року, завдяки зусиллям облдержадміністрації й нашого УКБ, роботи на об’єкті були відновлені, і будівництво вийшло на завершальну стадію. У деякі приміщення навіть завезли меблі. Наразі школу включено до президентського проєкту “Велике будівництво”, і роботи, необхідні для здачі її в експлуатацію, активізувалися”, – розповіла вона.

  За словами Костриці, будівництво школи №5 у м. Носівка було розпочате у 1991 році. Відтоді роботи на об’єкті 3-4 рази призупинялися через брак фінансування і знову відновлювались уже іншими підрядниками. Проєктно-кошторисна документація кілька разів коригувалася. Відтак, вартість проєкту з 27,5 млн грн у 2011 році досягла станом на кінець 2018-го 59 млн.

  На 1 січня цього року загалом на школу було витрачено майже 56 млн грн. У цю цифру входять як будівельні роботи, так і всі додаткові витрати, пов’язані зі спорудженням об’єкта.

  На сьогодні, після обрахунку фахівцями залишку робіт, загальна вартість будівництва становить 57,4 млн грн. Це означає, що для здачі школи в експлуатацію вкласти в неї залишилось небагато — близько 1,5 млн грн.

  Залишок робіт включає виконання частини внутрішнього опорядження, монтаж водозливної системи та вентканалів на горищі, встановлення радіаторів, оздоблення підвалу та спортивної зали, забезпечення доступності закладу для маломобільних груп населення, впровадження заходів з енергоефективності й протипожежної безпеки, благоустрій території тощо.

  Здати школу планують у наступному році. Розрахований заклад на 520 учнів.

  Насамкінець Костриця зазначила, що в підпорядкуванні УКБ Чернігівської ОДА загалом знаходиться 14 об’єктів, включених до програми “Велике будівництво”. Це — дві школи (будівництво у Носівці й реконструкція закладу в с. Журавка Варвинського району) та 12 доріг загального користування місцевого значення (капітальні ремонти 9 мостів і трьох автошляхів).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Український всюдихід «Nomad» дебютував на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Новий український колісний всюдихід «Nomad» вперше представили широкому загалу в рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека –...

  В Україні розробляють термобаричні снаряди для систем залпового вогню

  В Україні працюють над створенням 122-мм термобаричними снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Lockheed Martin презентує в Україні винищувачі F-16

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» компанія Lockheed Martin Україні презентують винищувачі F-16.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Національний університет оборони України представив свої досягнення на виставці «Зброя та безпека»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» Національний університет оборони України імені Івана Черняховського уже традиційно презентує результати своїх досліджень...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизовані термінали у трьох містах України (фото)

  Щоб зберігати швидкість доставлення при зростанні обсягів відправлень, компанія "Нова Пошта" продовжує відкривати автоматизовані термінали. У травні три нових об'єкти були запущені...

  Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

  Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність планується перенести в Україну, починаючи...

  «ВК Система» представила на «Зброя та безпека» нову броньовану медичну машину (фото)

  У Києві на міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» науково-виробнича компанія «ВК Система» представила одну з новинок заходу - броньовану медичну...

  Військовим метрологам передали сучасну мобільну лабораторію

  Метрологічний центр військових еталонів Збройних Сил України, який розташований у Харкові, отримав нову пересувну лабораторію вимірювальної техніки УА2-4/А на базі автомобіля МАЗ.

  Зараз читають

  В Україні працюють над створенням уламково-фугасного снаряда для артилерійських систем «Гіацинт»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» працює над кінетичним уламково-фугасним снарядом КОФС-152 до 152-мм артилерійських систем «Гіацинт».

  У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів

  У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.Передає Національний...

  Тривають практичні випробування нового кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот» (відео)

  Протягом двох останніх тижнів тривають практичні випробування оновленого великокаліберного кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот».

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану...