9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

На будівництві Подільського мосту виконали складний монтаж укрупнених балок (фото)

На будівництві Подільського мосту, а саме майданчику на Русанівських садах, виконано складний монтаж збільшених балок для метрорівня.

Про це Національному промисловому порталу стало відомо з допису київського міського оглядача Павла Авдокушина.

На опублікованих ним фото видно, що монтаж виконувався над озером Райдужне, що і змусило мостобудівників об’єднувати частини балки у велику конструкцію ще на землі. Монтаж відбувався завдяки потужному гусеничному крану Liebherr, що прибув на будівництво після роботи над спорудженням Шулявського шляхопроводу.

Саме у ці дні, на початку лютого, відбуваються монтаж наступних балок, що знаменує собою закінчення естакади Подільського мосту на Лівому березі. Відтепер вся конструкція об’єднана з майбутнім насипом на Русанівських садах. Наступний етап робіт — бетонування авто- та метрорівня на нововстановлених балках.

blank
Монтаж укрупненої балки автопроїзду на естакаді Подільського мосту. ФОто: Олег Тоцький

Також, найближчим часом, розпочнеться формування насипу для майбутньої автодороги та тунелів метрополітену.

До слова, роботи над спорудженням “стіни у ґрунті” для тунелів метро на Троєщину тривають вже декілька місяців. На будівництві працюють до 5 бурових установок, що займаються сумарним спорудженням 4 стін на ділянці Русанівських садів. Після укладання тунелів метро, можливим буде будівництво авточастини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають