9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Модернізований аеропорт у Херсоні планують відкрити до кінця року

До кінця року Мінінфраструктури планує ввести в експлуатацію Херсонський аеропорт із сучасним аеронавігаційним обладнанням та новою злітно-посадковою смугою.

Про це повідомив перший заступник міністра інфраструктури України Василь Шкураков, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Сьогодні в Україні швидкими темпами йде оновлення регіональних аеропортів. До кінця цього року плануємо ввести в експлуатацію Херсонський аеропорт із сучасним аеронавігаційним обладнанням та смугою. Це дозволить мешканцям півдня країни підвищити свою транспортну мобільність не лише всередині країни, а й отримати доступ до міжнародних авіаперевезень”, – зазначив він.

За його словами, у рамках програми розвитку аеропортів найближчим часом очікується запуск національного авіаперевізника.

“Це дуже важливий крок до розвитку сучасного пасажирського та вантажного авіасполучення не лише між регіонами України, а й у світовому масштабі. Національний авіаперевізник забезпечуватиме швидкий обмін товарами та послугами, робочою силою. Загалом ми вже підготували певні законодавчі ініціативи для більш активного розвитку внутрішнього авіасполучення, щоб зробити доступними для українських громадян внутрішні авіаперельоти між регіонами України”, – наголосив Шкураков.

Він додав, що створення національного перевізника також передбачає будівництво вантажного хабу.

“Сподіваємося, вантажний хаб буде розміщений на території аеропорту Бориспіль, де є значна територія та можливості для бізнесу здійснювати завантаження на інші види транспорту”, – підсумував перший заступник міністра інфраструктури.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають