9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Міноборони розробляє нову Концепцію забезпечення житлом військовослужбовців

У грудні цього року Міністерство оборони України має представити Концепцію забезпечення житлом військовослужбовців Збройних сил України та членів їх сімей, яку затвердять указом президента.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Це передбачає План пріоритетних дій Уряду на 2021 рік, що був затверджений 24 березня 2021 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 276-р (крок №704).

Попри те, що завдання було визначено ще у березні, у Міністерстві оборони схоже не квапились його виконувати. Адже лише 28 жовтня було видано наказ Міноборони №333 «Про створення робочої групи з розробки Дорожньої карти забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України», яка й має представити проєкт Концепції у грудні.

Очолив робочу групу начальник Головного управління майна і ресурсів.

Згідно з цим наказом, робоча група має представити проєкт Дорожньої карти забезпечення житлом військовослужбовців ЗС України у двотижневий термін.

Зауважимо, що у 2018 році, за дорученням Президента України, проєкт такого документу вже був розроблений Міністерством оборони та презентований у жовтні 2018 році.

Тоді передбачалося припинити постановку військових на квартиру чергу, а для розв’язання житлових питань запровадити виплату одноразової грошової допомоги, але лише для тих військовослужбовців, яких буде прийнято на службу починаючи з 1 січня 2020 року. Допомогу передбачалось виплачувати при набутті 20 років календарної вислуги (тобто перші виплати мали початись лише 2040 році). Тих військових, які вже перебувають у квартирній черзі передбачалось забезпечити квартирами, за існуючим наразі порядком, до 2040 року.

Тоді концепція так і залишилась проєктом, а квартирна черга існує й досі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають