9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Міноборони будує нові сховища для боєприпасів

На арсеналах Збройних Сил України проводяться планові роботи щодо організації та підтримання належного рівня живучості та вибухопожежобезпеки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Генеральний штаб Збройних сил України.

На арсеналах, базах та складах зберігання вибухових речовин Збройних Сил України проводяться планові роботи щодо організації й підтримання належного рівня живучості та вибухопожежобезпеки, а також забезпечення їхньої надійної охорони та оборони.

Відповідно до прийнятих керівництвом Міністерства оборони України та Генеральним штабом Збройних Сил України рішень, триває реконструкція трьох арсеналів та будівництво захисних сховищ з обладнанням їх сучасними системами пожежної сигналізації та пожежогасіння, системами об’єктової охоронної сигналізації та відеоспостереження, електричними мостовими підвісними кранами та засобами механізації різних типів.

Також на територіях складів, де раніше відбулися надзвичайні події, тривають планові роботи з очищення від залишків снарядів, які не розірвалися. Окремі вибухонебезпечні предмети, вилучення та транспортування яких є небезпечним, ліквідуються на місці із дотриманням необхідних заходів безпеки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають