9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 3 Липня, 2022

Міністерство спорту України представило проект масштабного спортивного комплексу під Києвом

Міністерство молоді та спорту України презентувало разом з керівництвом ОНСЦ “Конча-Заспа”, проектантами та представниками федерацій проект реконструкції спортивного центру в Конча-Заспі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на stadiums.at.ua.

Загальна вартість комплексу – 830 мільйонів гривень.

Міністерством профінансовано розробку трьох проектів і відповідної документації. Всі проекти отримали погодження містобудівних умов. Зараз визначаються джерела фінансування початку будівництва першої черги.

blank

На переробку універсального ігрового залу планують витратити 134 млн гривень. Він матиме загальну площу 4582 кв. м. Також хочуть облаштувати зал для фехтування з 4 доріжками і два зали з загальним обладнанням.

blank

Спеціалізований спальний корпус буде коштувати 178 млн гривень – більше 130 місць разом з їдальнею. Цей корпус та ігровий зал реконструюватимуть в першу чергу.

blank

Після цього планують побудувати плавальний корпус за 518 млн гривень. Басейн на 75 метрів можна буде трансформувати для різних видів спорту. Його водна поверхня зможе розбиватися на різні зони. Наприклад, на басейни 50 і 25 м., Або три по 25 і т.д. Також плавальний комплекс буде включати тренувальні зали для неводних видів спорту. Всі об’єкти спроектовані з урахуванням сучасних енергозберігаючих матеріалів і технологій. Влітку дах басейну буде відкриватися і вода буде нагріватися за допомогою сонця.

blank

На презентацію прийшли спортсмени і тренери, зокрема, оліміпйскій чемпіон Олег Верняєв, його тренер Геннадій Сартінскій, борці, фехтувальники.

Авторstadiums.at.ua

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають