9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Львівська ОВА повідомила про відкриття нового асфальтобетонного заводу

Начальник Червоноградської районної військової адміністрації Андрій Дяченко 17 травня відвідав Добротвірську громаду, де незабаром відбудеться відкриття асфальтобетонного заводу.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Львівської обласної військової адміністрації.

«Це сучасне українське виробництво, яке відповідає усім технічним та екологічним вимогам. Потужність заводу – 120 тонн асфальту за годину завдяки встановленій асфальтобетонній установці європейського рівня, яка не випускає шкідливого диму і практично не забруднює навколишнє середовище», – йдеться у повідомленні.

Завод побудований українським виробником «Кредмаш», для його функціонування залучено близько 100 млн гривень інвестицій.

Повідомляється, що наразі робочими місцями забезпечено 25 кваліфікованих працівників. При повній потужності виробництва для подальшої більш ефективної роботи заводу буде створено понад 100 нових робочих місць.

Довідка

Приватне акціонерне товариство «Кременчуцький завод дорожніх машин «Кредмаш» — провідний виробник обладнання для виробництва асфальтобетону та асфальту: асфальтозмішувальних установок та запасних частин до них. Історія заводу починається з 1870 року. Продукція підприємства експлуатується більше ніж в 50 країнах.

Останні новини:

Зараз читають