9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Коростенський завод ЗБШ цьогоріч планує виготовити 700 тисяч шпал

ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал» за лютий-березень 2022 року планує виготовити 100 тис. шпал, а за підсумками року вийти на показник 700 тис. шпал.

Про це заявив Олександр Камишин, голова АТ “Укрзалізниця”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

У 2021 році підприємство випустило всього 90 тис. шпал, простоюючи більшу частину часу.

«Практично весь минулий рік завод простояв. Цього тижня підприємство поновило роботу. У понеділок (1 лютого) “прокрутили” лінію, учора (3 лютого) видали першу партію шпал. Добираємо людей, виходимо на другу зміну», – наголосив Олександр Камишин.

Крім того, голова «Укрзалізниці» відвідав ще два шпальних заводи, що входять до структури УЗ – Старокостянтинівський та Гніванський.

Старокостянтинівський завод ЗБШ випускає складні залізобетонні плити та конструкції. За 2021 рік підприємство виробило продукції на 80 млн гривень. У 2022 році планується подвоїти результат.

Минулого року завод виготовив лише 86 тис. шпал. Такого результату планують досягти вже у січні-лютому 2022 року. Загалом за рік розраховують випустити 700 тис. шпал.

Останні новини:

Зараз читають